| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Výška písmen | 6 mm |
| Dĺžka | 65.5 mm |
| šírka | 8 mm |
| Materiál | uhlíková oceľ 1045 |
| Tvrdosť | 50-55 HRC |
| Počet kusov v sade | 27 |
| Nastavte obsah | x27 písmenové značky (A-Z, &) |
| Aplikácia | na trvalé, mechanické značenie kovových prvkov alebo niektorých plastov |
| Symbol | YT-6862 |
Značkovače sú vyrobené z uhlíkovej ocele 1045CS, kalenej na približne 50-55 HRC. Štvorhranné razidlá s výškou 65,5 mm a stranou 8 mm, ukončené označovacím prvkom - písmenom vysokým 6 mm. Značenie sa vykonáva priložením písmena na materiál a úderom kladivom na opačný koniec razidla. Súprava zhromaždená v plastovej nádobe obsahuje písmená A až Z a znak &. Na trvalé mechanické značenie kovových dielov alebo niektorých plastov.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.