| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | tesárstvo |
| Dĺžka | 175 mm |
| šírka | 12 mm |
| Veľkosť grafitu | 4x2 mm |
| Materiál | drevo |
| Farba | modrá, červená |
| Počet kusov v sade | 12 |
| Aplikácia | drevo, materiály na báze dreva, tehla |
| Symbol | YT-69940 |
Technická ceruzka, tesárska ceruzka, dvojfarebná červená a modrá . dĺžka cca 180 mm s dreveným telom hrúbky 4 mm, oválne lakované. na značenie alebo písanie na rôzne materiály, napr. drevo, tehly, stavebné dosky atď. červená a modrá ceruzka 12 ks.