| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 500 mm |
| šírka | 28 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Povrchová úprava | polerowana |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | NIE |
| Symbol | YT-70722 |
Pružné pravítko z nehrdzavejúcej ocele. Na oboch okrajoch sú trvalo vyznačené milimetrové stupnice. Na presné meranie a rysovanie pri obrábaní kovov, mechanických a dekoratívnych prácach atď.
- šírka 28 mm
- celková dĺžka 538 mm
- hrúbka 1,1 mm
- Prevodné tabuľky pre hodnoty závitov na zadnej strane