| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozsah meraného uhla | 0-90 ˚ |
| Rozmery | 175x175x275 mm |
| Dĺžka | 170 mm |
| Thickness | 5 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Metrická stupnica | NIE |
| Palcová mierka | áno |
| Aplikácia | kresliarske práce, meracie práce, značkovacie práce |
| Symbol | YT-70782 |
Hliníkový uholník (excentrický), ktorý možno použiť ako úkosník, uhlomer alebo vodidlo píly.
- Celková dĺžka hrany: 175 x 175 x 275 mm
- odstupňovanie v palcoch 0-7" (približne 170 mm).
- bez milimetrového delenia
- vnútorná časť obsahuje uhlomer s pohyblivým, skrutkovacím ramenom
- hrúbka 5 mm