| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozsah meraného uhla | 0-90 ˚ |
| Rozmery | 165x185x210-290 mm |
| Dĺžka | 140 mm |
| Thickness | 8 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Metrická stupnica | NIE |
| Palcová mierka | áno |
| Aplikácia | kresliarske práce, meracie práce, značkovacie práce |
| Symbol | YT-70783 |
Hliníkový uholník (excentrický) s pätkou, určený na meranie, kreslenie a rysovanie. V podstavci je namontované skrutkovacie oceľové rysovacie pero na rysovacie práce.
- Celková dĺžka hrany: 165 x 185 x 210 mm
- hrúbka: približne 8 mm
- Palcové delenie do 6".
- bez milimetrového delenia
- vnútorná časť má zárezy s ďalšími stupnicami
- v drážke je skrutka na presné označenie stupnice
- na vertikálnej strane je otvorený rám, ktorý predlžuje stranu na dĺžku 12" (približne 290 mm)