| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rozsah meraného uhla | 10-170, 5-85 ˚ |
| Dĺžka | 380 mm |
| Długość ramienia | 170 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | NIE |
| Symbol | YT-70853 |
Uhlomer s pohyblivými ramenami s plochou hliníkovou tyčou na určovanie, kontrolu, prenášanie a rysovanie uhlov a línií pri stolárskych a tesárskych prácach.
- meranie uhlov od 10 do 170° a ďalších 5 až 85°
- odčítanie na stredovej tyči
- uzamknuté mosadznou skrutkou
- trvalo vyznačené milimetrové delenie
- dĺžka hlavnej tyče 380 mm, ramená po 160 mm
- hrúbka približne 3 mm