| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Merná jednotka | metrov |
| Presnosť merania | ±0.5 % |
| Długość rękojeści | 380-920 mm |
| Priemer kruhu | 160 mm |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Materiál rukoväte | ABS |
| Typ počítadla | analógový |
| Rozsah zobrazenia | 0.1-9999.9 mm |
| Teleskopický | áno |
| Skladanie | áno |
| Symbol | YT-71650 |
Koliesko na meranie vzdialenosti od 0,01 do 10 000 m. Umožňuje meranie vzdialenosti v zákrutách a v priehlbinách.
- priemer kolesa 160 mm
- teleskopická rukoväť
- mechanické počítadlo
- telo z plastu ABS odolného voči nárazom
- na meranie vzdialeností v interiéri alebo exteriéri
- súčasťou balenia je kufrík na prenášanie