| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Merná jednotka | metrov, nohy |
| Presnosť merania | ±0.5 % |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 2x1.5V; AAA |
| Długość rękojeści | 820-1040 mm |
| Priemer kruhu | 160 mm |
| Materiál | hliníkový, ABS |
| Materiál rukoväte | ABS |
| Typ počítadla | digitálne |
| Digitálny ovládací panel | áno |
| Typ zobrazenia | podsvietený LCD |
| Rozsah zobrazenia | 0.1-9999.9 mm |
| Teleskopický | áno |
| Skladanie | áno |
| Symbol | YT-71655 |
Koliesko na meranie vzdialenosti od 0,01 do 10 000 m. Umožňuje meranie vzdialenosti na krivkách.
- elektronické počítadlo
- priemer kolesa 160 mm
- teleskopická rukoväť
- telo z nárazuvzdorného abs plastu
- na meranie vzdialeností v interiéri alebo exteriéri.
- Súčasťou dodávky je kufrík
- napájanie: 2 batérie 1,5 V typu AAA