| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-150 mm |
| Presnosť merania | ±0.02 mm |
| Merací systém | lineárny kapacitný merací systém |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Typ čítania | digitálne |
| Typ zobrazenia | LCD z tekutých kryštálov |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 1.55V; SR44 |
| Kapacita batérie | 180 mAh |
| Rýchlosť merania max | 1.5 m/s, 60"/s |
| Opakovateľnosť | 0.01 mm, 0.005" |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5~40 ˚C |
| Aplikácia | vykonávanie externých meraní, vykonávanie vnútorných meraní, vykonávanie hĺbkových meraní |
| Symbol | YT-7201 |
Elektronický posuvný merač YATO vyrobený zo nerezovej ocele, s presnosťou 0,02 mm a rozsahom merania 0-150 mm.
Škála je prispôsobená metrickému a palcovému systému.
Dodatočné informácie:
- Rozlíšenie: 0,01 mm/0,005 palca
- Presnosť: ±0,02 mm/0,001 palca (100 - 150 mm)
- Napájanie: jedna strieborná batéria 1,55V, typ SR44
- Vplyv vlhkosti: Neovplyvňuje pri relatívnej vlhkosti do 80%