| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-200 mm |
| Presnosť merania | ±0,02 mm, ±0.001" |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Typ čítania | digitálne |
| Typ zobrazenia | LCD z tekutých kryštálov |
| Rozlíšenie čítania | 0.01 mm, 0.0005" |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 3V; CR2032 |
| Kapacita batérie | 220 mAh |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -20 ~ +60 ˚C |
| Aplikácia | meranie výšky rôznych objektov a prvkov, na popisovanie a označovanie |
| Symbol | YT-72280 |
Výškomer elektronický je presné nástroj určený na meranie výšky rôznych objektov a prvkov, trasovanie a označovanie pracovných plôch. Používa sa v mechanických dielňach, meracích laboratóriách a montážnych prácach, kde je vyžadovaná vysoká presnosť a opakovateľnosť výsledkov.
- merací rozsah od 0-200 mm
- meracia presnosť ±0,02 mm|±0,001" a rozlíšenie odcitu 0,01 mm|0,0005" zaručujú spoľahlivé výsledky aj pri meraniach vyžadujúcich veľkú presnosť
- pohodlné elektronické čítanie na LCD displeji v metrickom a palecovom mierku
- telo vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele s vysokou odolnosťou voči deformáciám a opotrebeniu zabezpečuje trvanlivosť, stabilitu a opakovateľnosť meraní
- práca v teplotnom rozsahu 5-40°C umožňuje použitie v štandardných dielnenských a výrobných podmienkach
- skladovanie pri teplote od -20 do +60°C
- napájanie batériou 3 V (typ CR2032) s kapacitou 220 mAh zabezpečuje dlhú a stabilnú prevádzku zariadenia