| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-12.7 mm |
| Presnosť merania | ±0,01 mm, ±0.0005″ |
| Metrická stupnica | áno |
| Palcová mierka | áno |
| Typ čítania | digitálne |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Rozlíšenie čítania | 0.01 mm, 0.0005" |
| Hĺbka rukoväte | 30 mm |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 1.5V; LR44 |
| Kapacita batérie | 150 mAh |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -20 ~ +60 ˚C |
| Aplikácia | meranie hrúbky materiálov (plechov, dosiek, tabúľ) vyrobených napr. z kovu, papiera, plastov, skla |
| Symbol | YT-72320 |
Elektronický hrúbkomer s presnosťou ±0,01 mm je presný merací nástroj určený na meranie hrúbky rôznych materiálov vrátane plechov, dosiek, listov vyrobených z kovu, papiera, plastov alebo skla. Osvedčuje sa v dielniach, meracích laboratóriách a pri kontrole kvality, kde je dôležitá presnosť a opakovateľnosť meraní.
Spojuje vysokú presnosť merania s pohodlným ovládaním, čo ho robí nenahraditeľným nástrojom pre odborníkov a osoby vykonávajúce merania v náročných dielnových podmienkach.
Funkcie zariadenia:
- konverzia jednotiek - možnosť prepínať medzi metrickou a palcovou stupnicou
- zapínanie/vypínanie - umožňuje úsporu energie a ľahké spustenie zariadenia
- nulovanie - umožňuje rýchle nastavenie referenčného bodu pred meraním
Parametre:
- merací rozsah: 0-12,7 mm
- meracia presnosť: ±0,01 mm|±0,0005″
- rozlíšenie čítania: 0,01 mm|0,0005"
- čítanie: elektronické, na LCD displeji, zabezpečujúce rýchle a čitateľné meranie v metrickom a palcovom meradle
- hlbka držiaku: 30 mm
- prevádzková teplota: 5-40°C
- skladovacia teplota: -20-60°C
- napájanie: batéria 1,5 V (LR44) s kapacitou 150 mAh
- balený v praktickom kufríku