| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-10 mm |
| Priemer hodín | 55 mm |
| Priemer montážneho kolíka | 8 mm |
| Merná jednotka | metrov |
| Presnosť merania | ±0.01 mm |
| Typ čítania | tradičné |
| Kompatibilné s | YT-72460 |
| Aplikácia | dielenská práca, ovládanie stroja, servis a kontrola správnej montáže brzdových kotúčov a všetkých typov kladiek a hriadeľov |
| Symbol | YT-72450 |
Profesionálne číselníkové meradlo YT-72450 sa široko používa pri práci v dielni a pri kontrole strojov. Je ideálny na manipuláciu a kontrolu správnej montáže brzdových kotúčov a všetkých druhov remeníc alebo hriadeľov. Vďaka špeciálnej magnetickej základni ho možno použiť ako stabilný merací bod na kontrolu hádzania rotujúcich dielov.
- Odstupňovanie 0,01 mm
- Rozsah merania 0-10 mm
- Tŕň Φ 8 mm
- Priemer ciferníka ~ Φ 55 mm
- Snímač namontovaný na zadnej strane - Φ 6 mm