| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-12.7 mm |
| Priemer hodín | 57 mm |
| Priemer montážneho kolíka | 8 mm |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 1x1,5 V; LR44 |
| Vlastnosti | nulovanie |
| Merná jednotka | metrov, palce |
| Presnosť merania | ±0.01 mm |
| Typ čítania | digitálne |
| Typ zobrazenia | LCD |
| Prevádzková relatívna vlhkosť Rh | 80 % |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -20 ~ +70 ˚C |
| Kompatibilné s | YT-72460 |
| Aplikácia | dielenská práca, ovládanie stroja, servis a kontrola správnej montáže brzdových kotúčov a všetkých typov kladiek a hriadeľov, |
| Aplikácia pokračovala. | stabilný merací bod na kontrolu hádzania rotujúcich prvkov |
| Symbol | YT-72453 |
Profesionálne elektronické číselníkové meradlo YT-72453 sa široko používa pri práci v dielni a pri kontrole strojov. Je ideálny na manipuláciu a kontrolu správnej montáže brzdových kotúčov a všetkých druhov remeníc alebo hriadeľov. Vďaka špeciálnej magnetickej základni sa YT-72453 môže používať ako stabilný merací bod na kontrolu chodu rotujúcich súčiastok.
- Odstupňovanie 0,01 mm
- Rozsah merania 0-12,7 mm
- Montážny kolík - Φ 8 mm
- Priemer ciferníka ~ Φ 57 mm
- Balené v robustnej plastovej škatuli.