| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 70 kg |
| Maximálna výška | 235 mm |
| Rozmery | 50x65x55 mm |
| Długość ramienia | 150, 170 mm |
| Magnet | áno |
| Pre | YT-72450, YT-72453 |
| Symbol | YT-72460 |
Profesionálny magnetický stojan YT-72460 pre číselníkové meradlá YT-72450 a YT-72453. Má pružinový kĺb na presné umiestnenie číselníkového meradla na meraný diel. Centrálna aretácia stredného a horného kĺbu súčasne pomocou gombíka. Magnetická základňa s prizmatickou drážkou na spodnej strane. Vysoká ťažná sila zabezpečuje stabilné a bezpečné pripojenie ku kovovým súčiastkam - uvoľnenie súčiastky sa dosahuje špeciálnym gombíkom.