| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Prevádzkové napätie | 12 V d.c. |
| Rozsah napätia | 8-25 V d.c. |
| Štandardné | OBDII (EOBD) |
| Typ zobrazenia | podsvietený LCD |
| Veľkosť displeja | 128x64 px |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 ~ +70 ˚C |
| Skladovacia teplota | -30 ~ +80 ˚C |
| omša | 0.16 kg |
| Aplikácia | vykonávanie diagnostiky systémov osobných a dodávkových automobilov a uchovávanie jej výsledkov |
| Symbol | YT-72978 |
Prenosný a ľahko použiteľný tester palubného počítača. Slúži na vykonávanie diagnostiky systémov osobných a dodávkových automobilov vybavených štandardom OBD2 a na ukladanie jej výsledkov.
- pracuje v súlade s normou OBD2 (v Európe nazývanou EOBD), platnou pre automobily vyrobené v USA od roku 1996 a v Európskej únii od roku 2001, ako aj pre dieselové automobily (EÚ) od roku 2003
- podporuje najnovšie protokoly vrátane CAN
- je vybavený podsvieteným LCD displejom 128 x 64 px
- napájaný priamo z inštalácie vozidla, takže je vždy pripravený na použitie
- displej: podsvietený LCD