| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah práce | 0-180 ˚ |
| Rozmery | 170x68x34 mm |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 9V; 6F22 |
| Napätie | 9 V d.c. |
| LED indikátory | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +50 ˚C |
| omša | 130 g |
| Aplikácia | na kontrolu kvality brzdovej kvapaliny DOT 3, DOT 4 a DOT 5 |
| Pre | motocyklov, osobné autá, kamióny |
| Symbol | YT-72981 |
Tester brzdovej kvapaliny - YATO
Umožňuje rýchlu kontrolu kvality brzdovej kvapaliny. Určený pre motocykle, osobné a nákladné vozidlá. Ideálny na použitie v profesionálnych dielňach, ako aj v domácej garáži.
- Meria 3 typy kvapaliny: DOT 3, DOT 4 a DOT 5.
- Optická a akustická signalizácia
- 4 LED diódy na jednoduché odčítanie merania: 2 zelené LED diódy - kvalitná kvapalina, žltá LED dióda - nekvalitná kvapalina, červená LED dióda + zvukový signál - kvapalina nevhodná na použitie
- kalibrácia prístroja bez otvorenia krytu
- kalibračný gombík na prednom paneli
- dodatočne na kryte stupnica teploty kvapaliny