| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Napájanie | mriežky |
| Napätie | 3.7 V d.c. |
| Kapacita batérie | 600 mAh |
| Energia batérie | 2.22 Wh |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Zadržanie údajov | áno |
| Typ zobrazenia | LCD |
| LED podsvietenie | áno |
| LED indikátory | áno |
| Zvukový signál | áno |
| Prevádzková relatívna vlhkosť Rh | 80 % |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 ~ +70 ˚C |
| Skladovacia teplota | -30 ~ +50 ˚C |
| omša | 130 g |
| Aplikácia | na kontrolu kvality brzdovej kvapaliny DOT 3, DOT 4 a DOT 5.1 |
| Symbol | YT-72986 |
Tester brzdovej kvapaliny DOT3, DOT4, DOT5.1. Jednoduché odčítanie výsledkov vďaka veľkému displeju z tekutých kryštálov. Ergonómiu používania zabezpečuje flexibilná 21 cm dlhá sonda. Tester je napájaný nabíjateľnou batériou s kapacitou 600 mAh, ktorá sa nabíja prostredníctvom kábla USB typu C.
- ochrana proti vlhkosti IP67
- zabudované LED osvetlenie
- zvukový alarm vysokej úrovne vlhkosti brzdovej kvapaliny
- nabíjací kábel súčasťou balenia