| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | -1 bar |
| Pracovný tlak | 6.2 bar |
| Prúdenie vzduchu | 340 l/min |
| Priemer adaptéra | 15-45 mm |
| Počet kusov v sade | 3 |
| Aplikácia | rýchle naplnenie systému chladiacou kvapalinou bez vytvárania vzduchových bublín |
| Symbol | YT-72995 |
Navrhnuté na rýchle vákuové plnenie chladiaceho systému chladiacou kvapalinou bez tvorby vzduchových bublín. Tým sa eliminuje potreba odvzdušňovania systému, čím sa skracuje čas potrebný na servis vozidla.
- Obsahuje:
- manometer v gumovom puzdre
- prívodné potrubie chladiacej kvapaliny
- redukciu s rozsahom priemerov 15-45 mm
- balené v robustnom kufríku na prenášanie