| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Rozsah merania | 0-35 / 0-500 bar/PSI |
| Priemer tlakomeru | 80 mm |
| Dĺžka hadice | 185 cm |
| Počet kusov v sade | 12 |
| Aplikácia | na meranie tlaku oleja, pre všetky typy motorov |
| Symbol | YT-73030 |
Profesionálny tlakomer oleja od spoločnosti YATO.
- obsahuje 12 redukcií, ktoré umožňujú použitie manometra vo väčšine motorov
- manometer je vybavený špeciálnym gumovým krytom
- odstupňovaný do 35 barov
- sada sa dodáva s elegantným kufríkom na prenášanie
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.
Ponúkaný indikátor nie je meradlom v zmysle "zákona o meradlách".