| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Długość końcówki | 45 mm |
| Średnica końcówki | 0.4 mm |
| Hĺbka otvoru | 18 mm |
| Vnútorný priemer otvoru sondy | 2 mm |
| Materiál | meď |
| Aplikácia | elektrický, kryty na meracie sondy pre univerzálne merače |
| Symbol | YT-73075 |
Krytky meracích sond pre univerzálne meracie prístroje. Ostré, s priemerom hrotu približne 0,4 mm.
- Materiál: meď
- priemer hrotu: 0,4 mm
- vnútorný priemer otvoru na sondu: 2 mm.
- dĺžka: 45 mm
- hĺbka otvoru: 18 mm