| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálne napätie | 1000 V |
| Maximálny prúd | 20 A |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Długość rękojeści | 150 mm |
| Długość końcówki | 20 mm |
| Średnica końcówki | 0.3 mm |
| Materiál | pozinkovaný medený drôt x80 |
| Materiál rukoväte | PVC |
| Kategória meracieho zariadenia | CAT III |
| Typ izolácie kábla | silikón |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~150 ˚C |
| Prevádzková relatívna vlhkosť Rh | 75 % |
| Aplikácia | elektrický |
| Symbol | YT-73077 |
Meracie sondy s ostrými mosadznými hrotmi so strieborným pokovovaním. Priemer na konci sond je len 0,3 mm. Vývody sú vyrobené z 80 pocínovaných medených drôtov. Vodiče sú pokryté silikónovou pružnou izoláciou, ktorá je odolná voči vysokým teplotám. Sondy sú ideálne na meranie malých komponentov, napr. na doskách plošných spojov smartfónov. Ľahko preniknú cez izoláciu kábla.
- Celková dĺžka: 120 cm
- Dĺžka rukoväte: 150 mm
- dĺžka hrotu: 20 mm
- max. napätie: 1000 V
- maximálny prúd: 20 A