| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah merania | 0.05-30 m |
| Merná jednotka | metrov, nohy, palce, stopy + palce |
| Referenčné body merania | 3 |
| Meranie plochy | áno |
| Meranie objemu | áno |
| Prevádzková relatívna vlhkosť Rh | 85 % |
| Presnosť merania | ±5 mm |
| Rozsah kalibrácie | -9 ~ +9 mm |
| Vlastnosti | kalibrácia |
| Režim nepretržitého merania | áno |
| Režim jedného merania | áno |
| min režim a max | áno |
| Režim sčítania a odčítania vzdialenosti | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou prepony | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvoch prepon | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou rozdeleného pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvojitého pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou pravouhlého trojuholníka | áno |
| Napájanie | dobíjacie |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Kapacita batérie | 220 mAh |
| Energia batérie | 0.81 Wh |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Rozmery | 85x23x11,5 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 630-670 nm |
| Laserový rozsah | 30 m |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Typ zobrazenia | podsvietený LCD |
| Automatické vypnutie | 20 (laser), 150 (diaľkomer) s |
| Indikátor slabej batérie | áno |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +50 ˚C |
| omša | 29 g |
| Symbol | YT-731240 |
Vreckový laserový dálkoměr je skvelý na rýchle a presné merania vzdialeností v rozsahu od 0,05 do 30 metrov a objemových meraní vnútri priestorov*. Kompaktné rozmery 86 mm x 23 mm x 12 mm, ktoré zodpovedajú veľkosti mužského ukazováka, robia nástroj mimoriadne praktickým a zmestí sa do vrecka oblečenia. Laser je vybavený funkciou kalibrácie, čo zabezpečuje udržanie presnosti meraní aj pri častom používaní.
Funkcie:
- bodové a nepretržité meranie
- výpočet plochy a objemu
- merania podľa Pytagorovej vety
- možnosť zmeny začiatočného bodu merania
- zmena jednotiek merania umožňuje prispôsobiť režim práce aktuálnym potrebám
- automatické vypnutie lasera po 20 sekundách a dálkomera po 150 sekundách predĺži čas práce na jednom nabití
- kalibrácia zabezpečuje udržanie najvyššej presnosti meraní aj pri intenzívnom používaní
Dodatočné informácie:
- malé rozmery umožňujú jednoručné ovládanie a pohodlné prenášanie
- merací rozsah 0,05–30 m umožňuje efektívne vykonávanie meraní v bežných stavebných a inštalatérskych podmienkach
- čitateľný LCD displej
- indikátor stavu batérie
- hliníkový kryt odolný a odolný voči poškodeniam
- napájanie: Li-ion 3,7 V, 220 mAh
- pohodlné nabíjanie cez port USB-C
*Optika dálkoměru YT-731240 nedokáže zachytiť laserový lúč vonku na plnom slnku. Merania vonku sú možné po zotmení alebo v noci
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do laserového lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.