| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah merania | 0,05-100 (v oboch smeroch) m |
| Merná jednotka | metrov, nohy, palce, stopy + palce |
| Referenčné body merania | 3 |
| Pamäť merania | 100 |
| Meranie plochy | áno |
| Meranie objemu | áno |
| Prevádzková relatívna vlhkosť Rh | 85 % |
| Presnosť merania | ±2 mm |
| Rozsah kalibrácie | -9 ~ +9 mm |
| Vlastnosti | obojstranné meranie, kalibrácia |
| Režim nepretržitého merania | áno |
| Režim jedného merania | áno |
| Režim merania plochy steny | áno |
| min režim a max | áno |
| Režim sčítania a odčítania vzdialenosti | áno |
| Režim nepretržitého merania uhla sklonu | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou prepony | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvoch prepon | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou rozdeleného pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvojitého pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou pravouhlého trojuholníka | áno |
| Napájanie | dobíjacie |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Napätie batérie | 3.7 V d.c. |
| Kapacita batérie | 850 mAh |
| Energia batérie | 3.15 Wh |
| Typ nabíjačky | USB typu C |
| Rozmery | 118x54x26 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 510 + 10 nm |
| Farba laserového ukazovátka | zelená |
| Elektronická digitálna vodováha | áno |
| Magnet | áno, vzadu |
| Typ zobrazenia | TFT podsvietený LCD displej |
| Automatické otáčanie obrazovky | áno |
| Zámok obrazovky | áno |
| Automatické vypnutie | 20 (laser), 180 (diaľkomer) s |
| Indikátor slabej batérie | áno |
| Vrátane statívu | NIE |
| Veľkosť závitu pre statív | 1/4" (6,35 mm) 20UNC |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +50 ˚C |
| omša | 155 g |
| Symbol | YT-731250 |
Laserový dálkoměr s obousměrným měřením pro rychlé a přesné měření vzdálenosti v rozsahu od 0,05 do 100 metrů v jednom směru, do 200 metrů ve obou směrech. V pouzdře jsou umístěny dva moduly dálkoměru - jeden vpředu, druhý vzadu. Po spuštění funkce měření ze dvou stran získáme možnost okamžitého měření šířky a výšky místností z libovolného místa.
Optika zaručuje bezproblémová měření uvnitř místností. Měření venku za slunečních podmínek je možné, ale při silném slunci můžeme mít potíže s viditelností zeleného paprsku. Pro venkovní měření se skvěle hodí dálkoměr s videopřehledem YT-73128.
Dálkoměr má řadu dalších funkcí. Jednou z nejzajímavějších je funkce malíře, která umožňuje rychlé měření metrů čtverečních stěn. Nejprve změříme výšku, poté šířku každé ze stěn. Dálkoměr automaticky spočítá metry čtvereční měřených ploch, přičítajíc dohromady plochy postupně měřených stěn. Tato funkce výrazně zrychluje přípravu odhadů prací jako omítání, malování, pokládání hladkých omítek atd. Díky obousměrné konstrukci můžeme měřit stěny v jedné místnosti stojíc na jednom místě.
Funkce:
- bodové měření
- kontinuální měření, aktuální hodnota, max/min
- funkce malíře (měření metrů čtverečních stěn)
- výpočet plochy a objemu
- měření dle Pythagorovy věty
- sčítání a odčítání měření
- změna počátečního bodu měření
- změna jednotek měření
- digitální vodováha
- paměť 100 výsledků
- automatické otáčení obrazovky
- automatické vypnutí laseru: 20 s
- automatické vypnutí dálkoměru: 180 s
- kalibrace
Další informace:
- velký, čitelný barevný LCD displej
- indikátor stavu baterie
- pevné pouzdro
- vestavěný magnet vzadu na pouzdru
- napájení: Li-Ion baterie 3,7 V, 850 mAh
- uzavíratelné pouzdro
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Laserové žiarenie. Nepozerajte sa do laserového lúča.
Laserové zariadenie triedy 2.