| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah merania | 0.05-50 m |
| Merná jednotka | metrov, nohy, palce, stopy + palce |
| Referenčné body merania | 3 |
| Pamäť merania | 99 |
| Meranie plochy | áno |
| Meranie objemu | áno |
| Presnosť merania | ±2 mm |
| Presnosť meraného uhla | ±1 ˚ |
| Rozsah kalibrácie | -9 ~ +9 mm |
| Vlastnosti | kalibrácia |
| Režim nepretržitého merania | áno |
| Režim jedného merania | áno |
| min režim a max | áno |
| Režim sčítania a odčítania vzdialenosti | áno |
| Režim nepretržitého merania uhla sklonu | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou prepony | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvoch prepon | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou rozdeleného pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvojitého pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou pravouhlého trojuholníka | áno |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 2x1.5V; AAA, 2x1.2V; AAA |
| Rozmery | 110x46x25 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 650 nm |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Elektronická digitálna vodováha | áno |
| Typ zobrazenia | podsvietený LCD |
| Rozlíšenie merania | 1 (0-9,999 m), 10 (10-49,99 m) mm |
| Najmenšia zobrazená hodnota | 1 mm |
| Automatické vypnutie | 30 (laser), 180 (diaľkomer) s |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +50 ˚C |
| omša | 80 g |
| Symbol | YT-731251 |
Laserový dálkoměr pro rychlé a přesné měření vzdáleností v rozsahu od 0,05 do 50 metrů. Pro měření vzdáleností a objemů uvnitř místností. Před znečištěním a poškozením chrání pohodlné pouzdro.
Funkcie:
- bodové a kontinuální měření
- výpočet plochy a objemu
- 3 režimy měření podle Pythagorovy věty
- paměť 99 výsledků
- změna počátečního bodu měření
- změna jednotek měření
- kontinuální měření úhlu sklonu během měření vzdálenosti
- automatické vypnutí laseru po 30 sekundách
- automatické vypnutí dálkoměru po 180 sekundách
- kalibrace
Dodatočné informácie:
- velký, čitelný LCD displej
- indikátor stavu baterie
- pevná konstrukce
- napájení: 2 baterie typu AAA