| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Rozsah merania | 0.2-40 m |
| Merná jednotka | metrov, nohy, palce, stopy + palce |
| Referenčné body merania | 3 |
| Pamäť merania | 20 |
| Meranie plochy | áno |
| Meranie objemu | áno |
| Presnosť merania | ±2 mm |
| Presnosť meraného uhla | ±1 ˚ |
| Režim nepretržitého merania | áno |
| Režim jedného merania | áno |
| min režim a max | áno |
| Režim sčítania a odčítania vzdialenosti | áno |
| Režim nepretržitého merania uhla sklonu | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou prepony | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvoch prepon | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou rozdeleného pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou dvojitého pravouhlého trojuholníka | áno |
| Režim nepriameho merania pomocou pravouhlého trojuholníka | áno |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 3x1.5V; AAA, 3x1.2V; AAA |
| Typ nabíjačky | USB |
| Rozmery | 115x49x26 mm |
| Laser | áno |
| Laserová trieda | 2 |
| Výkon lasera | ˂1 mW |
| Vlnová dĺžka lasera | 630-670 nm |
| Farba laserového ukazovátka | červená |
| Typ zobrazenia | podsvietený LCD, štvorriadkový |
| Najmenšia zobrazená hodnota | 1 mm |
| Vrátane statívu | NIE |
| Veľkosť závitu pre statív | 1/4" (6,35 mm) 20UNC |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 0~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | -10 ~ +50 ˚C |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| omša | 0.1 kg |
| Symbol | YT-73126 |
Laserový diaľkomer na rýchle a presné meranie vzdialenosti od 0,2 do 40 m. Na meranie vzdialenosti a objemu v interiéri aj exteriéri
Funkcie
- nepretržité meranie
- výpočet plochy a objemu
- 3 typy merania podľa Pytagorovej vety
- Pamäť na 20 výsledkov
- Variabilný počiatočný bod merania
- zmena jednotiek merania
- priebežné meranie uhla počas merania vzdialenosti
Ďalšie informácie
- odolná obrazovka
- trieda ochrany IP65
- napájanie: 3 batérie AAA NiMh cez USB
- indikátor stavu batérií
- zosilnený kryt
- zosilnené utesnenie zariadenia podľa požiadaviek IP65
Súčasťou balenia:
- diaľkomer
- USB kábel
- šnúrka na zavesenie
- puzdro