| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | futbal, jednopiestový |
| Rozsah merania | 0-0.7 MPa |
| Veľkosť pracovnej časti | 290x53 mm |
| Hrúbka plechu | 3 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Manometer | áno |
| Dĺžka hadice | 600 mm |
| Nastavte obsah | push-up, univerzálna hlava, univerzálne hroty na nafukovanie lôpt, matracov a pod. x2 |
| Symbol | YT-7349 |
Jednopiestové nožné čerpadlo robustnej konštrukcie, vyrobené z reliéfneho lakovaného oceľového plechu s hrúbkou 3 mm.
- Tlakomer s údajom do 7 barov.
- Jednopiestové nožné čerpadlo - adaptéry - 2 ks. (na nafukovanie matracov, lôpt atď.).