| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | futbal, dvojpiestový |
| Rozsah merania | 0-0.7 MPa |
| Veľkosť pracovnej časti | 280x150 mm |
| Hrúbka plechu | 3 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Manometer | áno |
| Dĺžka hadice | 650 mm |
| Nastavte obsah | push-up, univerzálna hlava, univerzálne hroty na nafukovanie lôpt, matracov a pod. x2 |
| Symbol | YT-7350 |
Dvojpiestové nožné čerpadlo robustnej konštrukcie, vyrobené z 3 mm hrubého reliéfne lakovaného oceľového plechu. Tlakomer s údajom do 7 barov - dvojpiestová nožná pumpa - adaptéry - 2 ks. (na čerpanie matracov, lôpt atď.).