| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Zväčšenie | 3x (pre 75 mm objektív), 45x (pre 20 mm objektív) |
| Priemer šošovky | 75, 20 mm |
| Ohnisková vzdialenosť | 125 mm (pre 75 mm objektív), 71 mm (pre 20 mm objektív) |
| Materiál | ABS, oceľ |
| Materiál šošovky | akryl |
| Materiál rámu | ABS |
| Veľkosť základne | 125x160 mm |
| Pracovný uhol | 360 ˚ |
| preferované | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Svetelný zdroj | 10 LED |
| Rodzaj | COB LED |
| Prepínač | áno |
| Napájanie | batéria, mriežky |
| Typ akumulátora | 3x1.5V; AAA |
| Typ nabíjačky | USB |
| omša | 390 g |
| Symbol | YT-73861 |
Rukoväť typu "tretia ruka" s kruhovým osvetlením z 10 LED diód. Dvojitá lupa - väčšia s priemerom 75 mm poskytuje zväčšenie x 3. Menšia lupa - vstavaná, s priemerom 20 mm zväčšuje obraz x 4,5. Rameno otočné o 360 stupňov s nastavením uhla v troch miestach umožňuje voľnú prácu v priestore pomocného klipu aj mimo neho. Dva krokodílie klipy namontované na pohyblivých ramenách a na dvojitých guľových kĺboch poskytujú široké možnosti nastavenia klipov na jemné šperky aj na malé plošné spoje. Stojan na spájkovaciu hubku, zásuvka na banku, valec na upevnenie spájkovačky a odkladací priestor napr. na demontážne skrutky pomáhajú organizovať prácu.
- materiál: ABS + oceľ
- rozmery úložného priestoru: 64 x 42 mm
- rozmery podstavca: 125 x 160 mm
- napájanie: 3xAA alebo napájanie cez USB pomocou priloženého kábla