| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | ASTRO DIGITAL |
| Štandardné | EN 166:2001, EN 175:1997, EN ISO 16321-1:2021 |
| Optické vlastnosti | 1 / 1 / 1 / 1 |
| Tmavý stav | 5-8, 9-13 DIN |
| Svetlý stav | 4 DIN |
| Typ filtra | automatické stmievanie TRUE COLOR |
| Veľkosť filtra | 100x90 mm |
| Veľkosť ochranného skla | 270x140 mm |
| Zobraziť | 100x53 mm |
| Materiál priezoru | PA6 |
| Rýchly materiál | P.C |
| 4-bodový pás | áno |
| Počet oblúkových senzorov | 4 |
| Test filtra | áno |
| Vlastnosti | Mäkký tónový prechod (TRS), režim prichytenia, zrušenie, rezanie, hucanie |
| Ovládanie stmievača | áno, vonkajšie, tekuté |
| Čas výpadku | 0.1-0.4 ms |
| Čas rozjasnenia | 0.05-2 s |
| Úprava oneskorenia | áno, vonkajšie, tekuté |
| Automatické nastavenie citlivosti | áno |
| Automatické zapnutie/vypnutie | áno |
| Odolnosť voči UV/IR žiareniu | áno |
| Napájanie | solárny článok, batéria |
| Typ akumulátora | 1x3V; CR2032 |
| Indikátor slabej batérie | áno |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -5 ~ +55 ˚C |
| Skladovacia teplota | -20 ~ +70 ˚C |
| Aplikácia | hucanie |
| Spôsob zvárania | MMA, MIG, MAG, TIG |
| Symbol | YT-73936 |
Spájkovacia maska s digitálnym riadeným stmievacím filtrom typu true color. Umožňuje pozorovanie spájkovacieho oblúka v reálnych farbách. Poskytuje ďalšie funkcie, ako je gradient alebo tack mode a zaručuje udržanie presných nastavení aj po mnohých rokoch používania.
Má 9 úrovní stmievania a citlivosť na intenzitu zdroja svetla. Umožňuje zmenu času prepínania zo stmievacieho na svetlý stav v rozsahu od 0,05 do 2 sekúnd.
- certifikovaný stmievací filter v najvyššej optickej triede 1/1/1/1 zabezpečuje veľké pole videnia 100 x 53 mm a ochranu pred UV/IR žiarením na úrovni DIN 13
- filter chránený pred odletujúcimi časticami rýchločističom z odolného polykarbonátu
- štyri snímače oblúka a presná elektronika detegujú elektrický oblúk z TIG s intenzitou len 5 A
- napájanie slnečným panelom a batériou CR2032
- funkcia tack mode spôsobuje, že pri bodovom spájaní filter zo stmievacieho stavu prechádza do medzistavu (stmievanie DIN5) a ak sa do 2 sekúnd nezačne ďalšie bodové spájanie, potom prejde do svetlého stavu (DIN 4)
- funkcia gradient umožňuje plynulý prechod zo stmievacieho do svetlého stavu - pole videnia sa rozjasňuje relatívne pomaly a plynulo
- výrazné zmiernenie únavy očí, dôležité pre profesionálnych zváračov aj amatérov
- filter má režim brúsenia, umožňujúci využitie masky ako prostriedku individuálnej ochrany, napríklad pred iskrami z rezania alebo brúsenia kovov
- tlačidlo TEST umožňuje skontrolovať správne fungovanie funkcie stmievania každej úrovne stmievania, čo pri pravidelnej kontrole fungovania filtra pomáha chrániť oči a zdravie operátora
- plášť masky vyrobený z odolného a nehorľavého plastu PA
- štvorbodový pás, čelník, systém regulácie veľkosti a uhlov práce umožňujú prispôsobenie polohy masky individuálnym požiadavkám a zaručujú vysoký komfort práce