| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka čepele | 9 mm |
| Veľkosť čepele | 9x0.4 mm |
| Typ čepele | zlomený |
| Materiál čepele | SK5 |
| Vodiaci materiál | kov |
| Materiál na bývanie | ABS, TPR |
| Max. sila vyťahovania čepele | 20 kg |
| Automatická výmena čepele | áno |
| Blokáda | áno |
| Počet náhradných nožov | 1 + 2 |
| Symbol | YT-75001 |
Nôž s 9 mm odlamovacou čepeľou.
- nôž s telom vyrobeným z vysokokvalitného ABS
- je navyše potiahnutý protišmykovou vrstvou TPR, ktorá zabezpečuje bezpečné uchopenie a komfort pri práci
- kovové vedenie čepele so systémom automatickej výmeny čepele
- nôž má tri čepele vyrobené z ocele SK5, ktoré zabezpečujú veľmi dobré rezné parametre a dlhú životnosť
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.