| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka čepele | 9 mm |
| Veľkosť čepele | 9x0.4 mm |
| Typ čepele | zlomený |
| Materiál čepele | SK2H |
| Vodiaci materiál | kov |
| Materiál na bývanie | kov |
| Max. sila vyťahovania čepele | 20 kg |
| Automatická výmena čepele | áno |
| Blokáda | áno |
| Symbol | YT-75002 |
Nôž Yato YT-75002 9 mm s odlamovacou čepeľou.
- čepele vyrobené z ocele Ultra Sharp SK2H so špeciálnou čiernou povrchovou úpravou zaručujú výnimočnú ostrosť
- telo vyrobené z kovu
- rukoväť dodatočne potiahnutá protišmykovou vrstvou TPR
- pre bezpečný úchop a vysoký komfort pri práci
- kovová vodiaca lišta zaisťuje hladkú a bezchybnú prevádzku a je vybavená systémom"auto lock", ktorý chráni nôž pred náhodným vysunutím alebo zasunutím počas práce, a to silou až 20 N
- vďaka systému "auto lock" je čepeľ ideálna na rezanie hrubých materiálov alebo v úzkych štrbinách, kde hrozí riziko zaseknutia čepele
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.