| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka čepele | 18 mm |
| Veľkosť čepele | 18x0.5 mm |
| Typ čepele | zlomený |
| Materiál čepele | SK5 |
| Vodiaci materiál | kov |
| Materiál na bývanie | ABS, TPR |
| Max. sila vyťahovania čepele | 20 kg |
| Blokáda | áno |
| Symbol | YT-75071 |
Nôž s 18 mm odlamovacou čepeľou.
- nôž je vyrobený z kvalitného ABS
- rukoväť je navyše potiahnutá protišmykovou vrstvou TPR, ktorá zabezpečuje bezpečné uchopenie a vysoký komfort práce
- kovová vodiaca lišta zabezpečuje plynulú a bezchybnú prevádzku a je vybavená systémom"auto lock", ktorý chráni nôž pred náhodným vysunutím alebo zasunutím počas práce a odoláva sile až 20 N
- vďaka systému "auto lock" je nôž ideálny na rezanie hrubých materiálov alebo v úzkych štrbinách, kde hrozí riziko zaseknutia čepele
- nôž je vyrobený z ocele SK5, ktorá zaručuje veľmi dobrý rezný výkon a dlhú životnosť
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.