| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 390-600 mm |
| Veľkosť čepele | 18x100 mm |
| Šírka čepele | 100 mm |
| Typ čepele | zlomený |
| Materiál hlavy | hliníkovej zliatiny |
| Materiál čepele | SK5 |
| Materiál rukoväte | ABS |
| Teleskopický | áno |
| Aplikácia | zoškrabanie nečistôt z tvrdých hladkých povrchov, napr. |
| Symbol | YT-7551 |
Škrabka s vymeniteľnou čepeľou s rozmermi 18 x 100 mm, na ktorú sa hodia typické zlomené čepele nožov.
Škrabka určená na účinné a presné zoškrabávanie nečistôt z tvrdých a hladkých povrchov, napr. okenných tabúľ, výkladov, fasádnych dosiek atď.
Ďalšie informácie:
- čepele upevnené v hliníkovej rukoväti
- teleskopická rukoväť z oceľovej rúrky
- rukoväť z ABS plastu
- celková dĺžka nastaviteľná od 390 do 600 mm
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.