| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | s bitmi |
| Celková dĺžka | 210 mm |
| Dĺžka po zložení | 130 mm |
| Dĺžka čepele | 80 mm |
| Materiál | Nerezová oceľ 420 |
| Materiál rukoväte | hliníkový |
| Tvrdosť | 58 HRC |
| Počet kusov v sade | 9 |
| Symbol | YT-76031 |
Skladací nôž YATO s čiernou plnou čepeľou drop point s dĺžkou 80 mm.
- dá sa otvoriť jednou rukou
- náhodnápoistka
- ergonomické kovové telo
- zabudovaný úložný priestor s pogumovaným povrchom s 8 výsuvnými bitmi najobľúbenejších veľkostí
- magnetický držiak bitov na konci rukoväte
- súčasťou balenia je puzdro na opasok so suchým zipsom
Použitie/využitie:
- na všeobecné stavebné a servisné práce a amatérske použitie
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.