| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Celková dĺžka | 190 mm |
| Dĺžka po zložení | 110 mm |
| Dĺžka čepele | 75 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál rukoväte | oceľ |
| Tvrdosť | 58 HRC |
| Blokáda | áno |
| Symbol | YT-76051 |
Skladací nôž vyrobený znehrdzavejúcej ocele a hliníka. Odporúča sa pre turistov, rybárov a nadšencov.
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.