| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka rezu max | 150 mm |
| Hrúbka rezu max | 15 mm |
| Materiál | oceľ |
| Materiál rukoväte | PVC, guma |
| Počet lopatiek | 2 |
| Priemer rezného kotúča | 38 mm |
| Počet náhradných nožov | 2 |
| Aplikácia | presné rezanie sadrokartónových dosiek |
| Symbol | YT-76266 |
Nôž na súčasné obojstranné rezanie sadrokartónu.
- maximálna šírka rezu 150 mm
- maximálna hrúbka dosky 15 mm
- jednoduché nastavenie hĺbky rezu
Rezačka je vybavená dvoma kruhovými rezacími nožmi s priemerom 38 mm a dvoma vodiacimi rukoväťami. Pri odrezávaní pásu dosky sa nôž položí na dosku a pohybom sa súčasne reže na oboch stranách. Tým sa zabezpečí vynikajúca presnosť rezania a skráti sa pracovný čas.
Určené použitie:
Na presné rezanie sadrokartónových dosiek. Rezanie súčasne na oboch stranách dosky.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.