| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Šírka rezu max | 600 mm |
| Hrúbka rezu max | 16 mm |
| Maks. grubość płyty | 16 mm |
| plech | 6, 9.5, 12.5, 16 mm |
| Materiál | hliníkový |
| Počet lopatiek | 2 |
| Počet náhradných nožov | 10 |
| Palcová mierka | áno |
| Metrická stupnica | áno |
| Bilaterálne | áno |
| Aplikácia | obojstranné rezanie sadrokartónových dosiek |
| Symbol | YT-76280 |
Obojstranná fréza na sadrokartón. Hlava je vhodná na rezanie dosiek s hrúbkou 6, 9,5, 12,5 a 16 mm. Na vodiacich lištách frézy sú milimetrové a palcové stupnice.
- telo z hliníkových profilov
- maximálna hĺbka rezu 60 cm
- 10 vymeniteľných nožov je súčasťou dodávky
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.