| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť | XXL |
| séria | MARA |
| Kategória ochrany | I |
| rast | 186-192 cm |
| Obvod pása | 100-104 cm |
| Farba | námornícka modrá a čierna |
| Materiál | 72% bavlna, 25% poliester, elastan |
| Hmotnosť | 450 g/m² |
| Typ spony | zips, tlačidlo |
| Počet vreciek | 10 |
| Welt | NIE |
| Reflexné | NIE |
| Vetracie otvory | NIE |
| Symbol | YT-79084 |
Montérkové pracovné nohavice z radu MARA s elastanom zo strečového denimu. Desať vreciek vrátane multifunkčného vrecka na ľavej nohavici. Otvory na kolenách pre kolenné chrániče. Početné švy a nity spevňujú švy látky na najzraniteľnejších miestach.
Hlavným materiálom je bavlna s prídavkom polyesteru a elastanu. Bavlna ako prírodný materiál je telom veľmi dobre znášaná a je príjemná na pokožku. Prídavok polyesteru posilňuje odolnosť proti roztrhnutiu a elastan vďaka svojej elasticite zlepšuje prispôsobenie a znižuje obmedzenie.
Základné údaje:
- Materiál: 72 % bavlna, 25 % polyester, 3 % elastan/spandex
- gramáž: 450 g/m²
Organizácia: Mäkký materiál, ktorý sa používa na výrobu, je vyrobený z kvalitného polyesteru:
- Dve veľké vrecká na prednej strane a jedno malé vrecko na drobnosti
- na ľavej nohavici viacero vreciek vrátane jedného vrecka na zips, jedného malého vrecka s príklopkou a zapínaním na patentku a jedného veľkého vrecka s príklopkou a zapínaním na patentku a ďalším pútkom
- na pravej nohe dve dlhé úzke vrecká, napr. na drevený meter alebo nôž
- na zadnej strane pod pásom dve veľké vrecká
- na kolenách vrecká z oderu odolnej tkaniny na kolenné chrániče, napr. Vorel 74595
Ďalšie informácie:
- dvojité prešitie a viacnásobné prešitie v miestach náchylných na roztrhnutie
- predné a ľavé bočné vrecká dodatočne chránené proti roztrhnutiu pomocou nitov
- zapínanie na zips a mosadzný gombík
- päť pútok na opasok
Pracovné nohavice radu MARA spĺňajú požiadavky nariadenia (EÚ) 2016/425 pre pracovné odevy kategórie I.