| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť | L |
| séria | SARNA |
| Kategória ochrany | I |
| rast | 180-188 cm |
| Obvod hrudníka | 102-110 cm |
| Farba | biela a sivá |
| Materiál | 100% poliester |
| Hmotnosť | 300 g/m² |
| Typ spony | zips |
| Počet vreciek | 5: 3 vonkajšie, 2 vnútorné |
| Welt | áno |
| Reflexné | NIE |
| Vetracie otvory | NIE |
| Symbol | YT-79178 |
Fleecová mikina s kapucí, funkčnými zónami a piatimi vreckami. Spája v sebe vlastnosti pracovného oblečenia s pohodlím a slobodou pohybu známymi z outdoorového oblečenia.
Hlavný materiál je odolný polyester s charakteristickou štruktúrou pre fleecové materiály, ktorý účinne udržiava teplotu tela. Materiál vložiek je rozťahovateľná, dýchatelná tkanina typu 2-way stretch. Neobmedzuje pohyby, je príjemná na pokožke.
Základné informácie:
- materiál: 100% polyester
- gramáž: 300 g/m²
- materiál vložiek: 85% polyester, 15% elastan
- gramáž: 290 g/m²
Pracovná organizácia:
- zipsová kapsa na ľavej hrudi
- dve zipsové vrecká v oblasti pása
- vnútorná veľká kapsa napravo, napr. na čiapku, a úzka kapsa napr. na meraciu pásku alebo regeneračný nápoj
Dodatočné informácie:
- Rozťahovateľná tkanina 2-way stretch na bokoch, pod pazuchami a čiastočne na spodnej časti rukávov takmer úplne eliminuje nepohodlie práce známe z tradičných fleecov, napr. pri otočení trupu alebo pri práci rukami nad hlavou. Zabezpečuje tiež lepšiu cirkuláciu vzduchu, čím menej sa potíme, najmä pod pazuchami.
- 2-way stretch v dolnej časti mikiny z predu plní vizuálnu funkciu, zozadu funkčnú. Zadná časť s špeciálne navrhnutý tvar zakrýva chrbát a časť sedačky. Vnútorná časť tkaniny je mikrofleec, ktorý je hrubší ako hladký, takže keď sa skloníme, zastaví sa na nohaviciach, natiahne sa a stále zakrýva chrbát.
- 2-way stretch tvorí aj časť kapucne, ktorú sme z vnútornej časti posilnili jemnohrubou odolnou polyesterovou tkaninou. V dôsledku toho chráni kapucňa pred vetrom, zároveň dobre sedí na hlave a vďaka zvýšenému stojanu nie je potrebné použiť šnúrku.
- elastický manžeta s otvorom na palec obmedzuje prístup vetra bez stláčania zápästia
- zatváranie na zips
Spĺňa požiadavky nariadenia (EÚ) 2016/425 pre pracovné oblečenie I. kategórie.
Rozmery oblečenia:
Pre správny výber veľkosti je potrebné zmerať oblečenie s podobnou konštrukciou z vlastnej skrine a porovnať s nasledujúcou tabuľkou:

Ochrana prvej kategórie:
Pracovné oblečenie I. kategórie chráni používateľa pred rôznymi druhmi minimálneho rizika. Pracovné oblečenie YATO ochráni súkromné oblečenie pred poškodením a zašpinením, mnohé vrecká uľahčia vykonávanie rôznych prác a vsadené zosilnenia, ventilácia a vysoká kvalita materiálov umožnia pohodlnú prácu po dlhú dobu.
Skontrolujte tiež: