| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť | S |
| séria | SARNA |
| Kategória ochrany | I |
| rast | 164-172 cm |
| Obvod hrudníka | 86-94 cm |
| Farba | kaki-čierna |
| Materiál | 100% poliester |
| Hmotnosť | 300 g/m² |
| Typ spony | zips |
| Počet vreciek | 5: 3 vonkajšie, 2 vnútorné |
| Welt | áno |
| Reflexné | NIE |
| Vetracie otvory | NIE |
| Symbol | YT-79194 |
Polarová mikina s kapucňou, funkčnými zónami a piatimi vreckami. Spája v sebe vlastnosti pracovného oblečenia a pohodlie a slobodu pohybu známe z outdoorovej oblečenia.
Hlavný materiál je odolný polyester s charakteristickou štruktúrou pre polar, ktorý účinne udržuje telesnú teplotu. Materiál vložiek je pružná, dýchatelná tkanina typu 2-way stretch. Neobmedzuje pohyby, je príjemná na pokožke.
Základné údaje:
- materiál: 100% polyester
- gramáž: 300 g/m²
- materiál vložiek: 85% polyester, 15% elastan
- gramáž: 290 g/m²
Organizácia práce:
- vrecko so zipsom na ľavej prsi
- dve vrecká so zipsom v oblasti pásu
- vnútri na pravej strane veľké vrecko napr. na čiapku a úzke vrecko napr. na mierku alebo regeneračný nápoj
Dodatočné informácie:
- Pružná tkanina 2-way stretch na bokoch, pod pazuchami a čiastočne na spodku rukávov takmer úplne eliminuje nepohodlie práce známe z tradičných polarov, napr. pri otočení trupu alebo práci rukami nad hlavu. Zabezpečuje tiež lepšiu cirkuláciu vzduchu, čo znamená menej potenia, najmä pod pazuchami.
- 2-way stretch v dolnej časti mikiny z predu plní funkciu vizuálnu, zozadu funkčnú. Zadná časť s špeciálne navrhnutý tvar zakrýva chrbát a časť sedu. Vnútorná časť tkaniny je mikropolar, ktorý je hrubší ako klzký, takže keď sa skloníme, zastaví sa na nohaviciach, rozťahuje sa a stále zakrýva chrbát.
- 2-way stretch je tiež súčasťou kapucne, ktorú sme zvnútra posilnili jemnohrubou odolnou tkaninou z polyesteru. Kapucňa ochráni pred vetrom, zároveň dobre sedí na hlave a vďaka zvýšenému stojanu nie je nutné používať šnúrku.
- elastický manžeta s otvorom na palec obmedzuje prístup vetra bez stláčania zápästia
- zatváranie na zips
Splňuje požiadavky nariadenia (EÚ) 2016/425 pre pracovné oblečenie I. kategórie.
Rozmery oblečenia:
Pre správne určenie veľkosti je potrebné zmerať oblečenie s podobnou konštrukciou z vlastnej skrine a porovnať s nasledujúcou tabuľkou:

Ochrana prvej kategórie:
Pracovné oblečenie I. kategórie chráni používateľa pred rôznymi druhmi minimálneho nebezpečenstva. Pracovné oblečenie YATO ochráni súkromné oblečenie pred poškodením a zašpinením, mnohé vrecká uľahčia vykonávanie všetkých druhov prác a vsadené zosilnenia, ventilácia a vysoká kvalita materiálov umožnia pohodlnú prácu po dlhú dobu.
Skontrolujte tiež: