| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 150 kg |
| Rozmery | 920x1020 mm |
| Hrúbka plechu | 1.5 mm |
| Materiál | stal Q235 |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Najväčší | 250 mm |
| Skladanie | áno |
| Aplikácia | lesné a záhradné práce, na zaistenie kmeňa pri rezaní |
| Symbol | YT-79925 |
Kozlík na pílenie dreva. Vyrobený z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 1,5 mm, kozlík je skladací, zložený zaberá veľmi málo miesta, čo uľahčuje jeho prepravu a skladovanie. Špecifická konštrukcia umožňuje rezanie celého kmeňa reťazovou pílou bez rozpojenia a odloženia píly aj bez premiestňovania kmeňa.
Určenie / použitie
Na zaistenie kmeňa počas rezania.
Použitie
Umiestnite rezaný kmeň medzi ozubené horné konce kozlíka.
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.