| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| šírka | 135 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Počet hrotov | 13 |
| Dĺžka hrotov | 45 mm |
| priemer špica | 6 mm |
| Materiál | PVC |
| Stop | áno, na päte |
| Aplikácia | voľne sa pohybovať pri príprave betónových poterov alebo podláh |
| Symbol | YT-80820 |
Špeciálny nástroj na starostlivosť o trávnik. Paralelne umiestnené oceľové hroty - nože rozrezávajú trávnik a odstraňujú pretrvávajúci mach, zvyšky trávy po kosení a staré korene. To umožňuje správne prevzdušnenie a výživu ošetrovaného trávnika.
Obojstranný nástroj:
- Jedna strana má 11 hrotov s pracovnou hĺbkou 55 mm
- druhá strana má 21 hrotov s pracovnou hĺbkou 51 mm
Prispôsobené na montáž bežnej tyče.