| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 10 m |
| Typ predlžovacieho kábla | budova |
| Maximálny výkon | 3680 W |
| Maximálny prúd | 16 A |
| Napätie | 250 V a.c. |
| Typ gniazda | E & F |
| Typ zástrčky | E |
| Ground | áno |
| Počet zásuviek | 1 |
| Typ izolácie kábla | H05RR-F |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx2.5 mm² |
| Materiál | CPE (štít), EPDM (izolácia s jedným vodičom) |
| Farba | červená |
| Vonkajší priemer | 10.2 mm |
| Odolnosť voči UV žiareniu | áno |
| Chemická odolnosť | áno |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Prepínač | NIE |
| Ochrana detí | áno |
| Vlastnosti | vstavaná LED indikujúca prítomnosť napätia |
| Symbol | YT-81000 |
Stavebný predlžovací kábel so zásuvkou odolnou proti prachu a striekajúcej vode s integrovanou LED diódou na indikáciu prítomnosti napätia. Kábel s plášťom z chlórovaného polyetylénu (CPE) bude dobre fungovať v interiéri aj exteriéri. Je odolný voči olejom, kyselinám, väčšine rozpúšťadiel a slnečnému žiareniu. V mrazoch zostáva pružný. Nešíri oheň. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti starnutiu.
- Maximálne prevádzkové napätie: ~250 V
- maximálne zaťaženie: 16 A
- nepretržitá prevádzka: do 3680 W
- trojžilový medený kábel, typ kábla, 2,5 mm²
- vonkajší priemer s plášťom: ~10,2 mm
- materiál plášťa/plášťa: CPE
- materiál izolácie jedného vodiča: EPDM
- zásuvka odolná voči prachu a striekajúcej vode IP44 (ochrana proti vlhkosti, prachu a piesku)
- odpor kábla pri 20 ℃: ≤7,97 Ω/km