| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 15 m |
| Typ predlžovacieho kábla | budova |
| Maximálny výkon | 3680 W |
| Maximálny prúd | 16 A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ gniazda | E & F |
| Typ zástrčky | F |
| Ground | áno |
| Počet zásuviek | 1 |
| Typ izolácie kábla | H05RR-F |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1.5 mm² |
| Farba | čierna |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Prepínač | NIE |
| Symbol | YT-81031 |
Trojžilový predlžovací kábel s dvojitou zásuvkou typu "F" s krytím IP44 a zaplavenou zástrčkou typu "E" a "F" s krytím IP44.
Zásuvky a zástrčky typu "F" sa používajú v krajinách ako Nemecko, Ukrajina, Rusko, Španielsko, Škandinávia a južná Európa.
Typ "E" sa naopak používa v krajinách ako Poľsko, Francúzsko, Česká republika a Belgicko.
Dĺžka 15 m
Vodič H05RR-F
3 x 1,5(H-harmonizovaná norma, 05-napätie 300/500 V, R-gumová izolácia, R-gumový plášť ERP, F-ohybné medené vodiče, viacžilové, 3 x 1,5-tri vodiče s prierezom 1,5 mm2)
Čierna dvojzásuvka typu "F" s pružinovými uzávermi
Utesnená, nevyberateľná zástrčka typu "E" a "F" v čiernej farbe
Stupeň ochrany-IP44, menovité napätie-250 V, menovitý prúd-16 A, farba kábla-čierna.