| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Typ predlžovacieho kábla | vred |
| Maximálny prúd | 16 A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ gniazda | E |
| Typ zástrčky | E & F |
| Ground | áno |
| Počet zásuviek | 4 |
| Typ izolácie kábla | H05RR-F |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1.5 mm² |
| Materiál bubna | PVC |
| Farba | čierna |
| Dĺžka | 40 m |
| Ochrana proti prehriatiu | áno |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Max. zaťaženie (kábel plne stočený) | 1000 W |
| Maximálne zaťaženie (kábel úplne odvinutý) | 3000 W |
| Prepínač | NIE |
| Ochrana detí | áno |
| Stojan/statív | áno |
| omša | 6.95 kg |
| Symbol | YT-81054 |
YT-81054 40 m dlhý stavebný predlžovací kábel YT-81054 so 4 zásuvkami odolnými proti prachu a striekajúcej vode, tepelnou ochranou a detskou ochranou. Vďaka káblu s plášťom z prírodnej gumy navinutému na bubne z odolného plastu je predlžovací kábel vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri, napr. na staveniskách, v záhrade, pred továrňami.
Bubon je namontovaný na robustnom kovovom ráme s ergonomickou rukoväťou. Rukoväť umiestnená na okraji bubna urýchľuje navíjanie a gumový prvok pripevnený ku káblu niekoľko centimetrov pred zástrčkou umožňuje jeho zaháknutie napríklad za okraj bubna, čo výrazne uľahčuje skladovanie a prepravu navíjaného predlžovacieho kábla.
- Menovité napätie a frekvencia: ~230 V/50 Hz
- Maximálne zaťaženie: 1000 W - navinutý kábel, 3000 W - nenavinutý kábel
- trojžilový medený kábel s prierezom 1,5 mm², dĺžka 40 m
- izolácia z prírodného kaučuku poskytuje vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, atmosférickým vplyvom (slnko, chlad), chemickým látkam (rezné oleje, benzín, etyl- a metylalkoholy), zabezpečuje pružnosť kábla a náležitú ochranu aj pri práci vo vonkajšom prostredí
- zásuvky odolné proti prachu a striekajúcej vode s triedou krytia IP44 zaručujú ochranu proti vlhkosti alebo prachu a piesku
- tepelná ochrana odpojí napájanie pri teplote kábla 56 °C +-5 °C
- ochrana pred deťmi v podobe plastových klapiek a špeciálneho mechanizmu sťažuje prístup k otvorom zásuviek
Označenie H05RR-F označuje kábel z pneumatík vyrobený v súlade s harmonizovanou normou (H), pre menovité napätie 300/500 V (05), s izoláciou z prírodného kaučuku ( R), s plášťom z prírodného kaučuku (R) a ohybnými viacžilovými vodičmi (-F).
Technické údaje:
- farba: čierna
- počet zásuviek: 4
- typ predlžovacieho kábla: konštrukčný
- uzemnenie: áno
- dĺžka [m]: 40
- prierez kábla: 1,5
- počet vodičov [ks]: 3
- typ izolácie: RR-F
- stupeň ochrany [IP]: 44