| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka | 10 m |
| Typ predlžovacieho kábla | na automatickej cievke |
| Maximálny prúd | 10 A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ gniazda | E |
| Typ zástrčky | E & F |
| Ground | áno |
| Počet zásuviek | 1 |
| Typ izolácie kábla | H05VV-F |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1.5 mm² |
| Materiál na bývanie | PP |
| Materiál hadice | PVC |
| Materiál bubna | PVC |
| Farba | čierna |
| Automatické navíjanie hadice | áno |
| Odolnosť voči UV žiareniu | áno |
| Chemická odolnosť | áno |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Max. zaťaženie (kábel plne stočený) | 1500 W |
| Maximálne zaťaženie (kábel úplne odvinutý) | 3000 W |
| Prepínač | NIE |
| Odolnosť proti poškriabaniu | áno |
| Nastavte obsah | had, automatický navíjač, upevňovacie kotvy x4 |
| Symbol | YT-81220 |
Elektrický predlžovací kábel na automatickom navijaku. Užitočné v každej dielni a výrobnom závode.
- pružný, odolný voči vysokým a nízkym teplotám, pevnosti v ťahu a agresívnym chemikáliám
- Medené vodiče potiahnuté PVC
- k dispozícii v puzdre s automatickým navíjaním pre dobrú ochranu kábla a pohodlné používanie
- jednoduchá montáž na pracovný stôl alebo stenu pomocou 4 priložených kotiev
- 16 A spínač preťaženia
- dĺžka kábla: 10 m
- pripojovací kábel: 1 m
Predlžovací kábel je vybavený tepelnou poistkou. Tlačidlo poistky sa nachádza v blízkosti stredu krytu.
Kábel sa zasunie tak, že sa mierne odtiahne od krytu a potom sa uvoľní.
Predlžovací kábel je vybavený poistkou navíjania kábla. Pohybom gombíka zámku, ktorý označuje symbol zatvoreného visiaceho zámku, sa aktivuje zámok. Posunutím gombíka zámku na symbol otvoreného visiaceho zámku sa zámok deaktivuje.
Parametre:
- Menovité napätie [V~]: 250
- Menovitá frekvencia [Hz]: 50
- Maximálne zaťaženie (úplne zasunutý kábel) [W]: 2500
- Maximálna záťaž (úplne vysunutý kábel) [W]: 2500
- dĺžka kábla [m]: 10
- Typ kábla: H05VV-F 3G1,5 mm2
- počet a typ zásuviek: 1x 2P+T/E
- stupeň ochrany: IP34
- hmotnosť [kg]: 4,0