| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Počet zásuviek | 3 |
| Typ predlžovacieho kábla | budova |
| Maximálny prúd | 16 A |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ gniazda | E |
| Typ zástrčky | E & F |
| Ground | áno |
| Typ izolácie kábla | H07RN-F |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx1.5 mm² |
| Farba | čierna |
| Dĺžka | 3 m |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Prepínač | áno |
| Ochrana detí | áno |
| Symbol | YT-81240 |
YT-81240 predlžovací kábel vo forme lišty s tromi uzemnenými zásuvkami. Vďaka hrubému a pevnému káblu v neoprénovom gumovom plášti je predlžovací kábel vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri, napr. v garáži, na stavenisku, v záhrade alebo na dvoroch pred továrňami. Vzduchotesný a robustný kryt a výklopné kryty zásuviek zabezpečujú konštrukciu odolnú proti striekajúcej vode a prachu, zatiaľ čo špeciálne montážne otvory umožňujú zavesenie predlžovacieho kábla napríklad na stenu.
- Menovité napätie a frekvencia: ~230/50Hz
- maximálne zaťaženie ~230 V: 3500 W
- trojžilový medený vodič 1,5 mm²
- vonkajšia izolácia z neoprénovej gumy je vysoko odolná voči mechanickému poškodeniu, atmosférickým vplyvom (slnko, chlad), chemickým látkam (rezné oleje, benzín, etyl- a metylalkoholy), ako aj inertná voči plameňom.
- izolácia z prírodného kaučuku sa používa pre jednotlivé vodiče
- zásuvky odolné proti prachu a striekajúcej vode v triede ochrany IP44 zaručujú ochranu proti vlhkosti alebo prachu a piesku
- ochrana pred deťmi v podobe plastových klapiek a špeciálneho mechanizmu sťažuje prístup k otvorom zásuviek.
Označenie H07RN-F označuje pneumatikový kábel vyrobený podľa harmonizovanej normy (H), pre menovité napätie 450/750 V (07), s izoláciou z prírodného kaučuku (R), neoprénovým plášťom (N) a ohybnými viacžilovými vodičmi (-F).
Parametre:
- počet zásuviek: 3
- typ predlžovacieho kábla: konštrukčný typ
- uzemnenie: áno
- farba: čierna
- dĺžka [m]: 3
- stupeň ochrany [IP]: IP44
- prierez kábla: 1,5 mm²
- počet vodičov [ks]: 3
- typ izolácie: RN-F