| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Typ | univerzálna zásuvka a zástrčky |
| Typ zástrčky | I (AU, CN), G (Spojené kráľovstvo), A (USA, JP), C (väčšina EÚ) |
| Typ gniazda | všeobecný |
| Materiál | P.C |
| Farba | čierna |
| Ground | NIE |
| Napätie | 110-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Sila | 880 (pri 110 V a.c.), 1840 (pri 230 V a.c.) W |
| Maximálny výkon | 1840 W |
| Maximálny prúd | 8 A |
| najmenšie | 600 mA |
| Poistka | 8A |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Ochrana detí | áno |
| omša | 100 g |
| Symbol | YT-81302 |
Cestovný adaptér vhodný pre viac ako 150 krajín. Je vybavený výsuvnými zástrčkami s blokovacím mechanizmom, ktorý zabraňuje zasunutiu kolíkov späť do puzdra. Adaptér je chránený proti skratu ľahko prístupnou keramickou poistkou. Puzdro je vyrobené z odolného plastu odolného voči horeniu.
Ďalšie informácie:
- Univerzálna zásuvka s detskou ochranou
- štyri typy zástrčiek
- maximálny výkon pri 230 V: 1840W
- keramická poistka: 8 A
- rozmery: 50 x 53 x 52 mm
Poznámka
Adaptér neprevádza sieťové napätie 230 V na 110 V. Zariadenia, ktoré nie sú určené pre striedavé napätie 100-250 V, nemusia fungovať správne.