| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 800 W |
| Špičkový výkon | 1600 W |
| Vstupné napätie | 12 V d.c. |
| Prevádzkové vstupné napätie | 10.5-15 V d.c. |
| Výstupné napätie | 230 V a.c. |
| Prevádzkové výstupné napätie | 220-240 V a.c. |
| Výstupná frekvencia | 50 ± 10% Hz |
| Spotreba prúdu bez zaťaženia | 0.7 A |
| Vstupné napätie pre vypnutie meniča | 9.5 ± 0.5 V d.c. |
| Preťaženie vstupného napätia | 15-16 V d.c. |
| Preťaženie energie | >760 W |
| Teplotné preťaženie | >60 ˚C |
| Nízke napätie batérie alarmu | 10 ± 0.5 V d.c. |
| Charakteristika výstupného signálu | modifikovaná sínusoida |
| Efektívnosť | 80 % |
| Poistka | 50A x2 |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| omša | 0.83 kg |
| Aplikácia | na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich striedavé napätie 230V z batérií a autoinštalácií jednosmerným napätím 12V |
| Symbol | YT-81491 |
Menič napätia je zariadenie, ktoré umožňuje napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich sieťové napájanie z 12 V autobatérie.
Vďaka svojim malým rozmerom, nízkej hmotnosti a vysokému výkonu je schopný napájať mnohé elektrické spotrebiče v oblastiach bez prístupu k elektrickej sieti.
Ďalšie informácie:
- Indikácia nízkeho napätia batérie
- menič je vybavený ventilátorom, ktorý sa automaticky spúšťa počas prevádzky meniča a pomáha chladiť elektrické systémy meniča