| Značka | Yato |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| šírka | 12 mm |
| Dĺžka | 10 m |
| Thickness | 0.13 mm |
| Materiál | PVC |
| Farba | červená, modrá, biela, čierna, žltozelená |
| Štandardné | EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp |
| Wydłużenie | >125 % |
| Dielektrická pevnosť | >40 Kv/mm |
| Požiarna skúška | 1 s |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 10~40 ˚C |
| Skladovacia teplota | 5~50 ˚C |
| Nastavte obsah | červená x2, niebieski x2, biela x2, čierna x2, žltozelená x2 |
| Aplikácia | elektroinštalačné práce v stavebníctve a automobilovom priemysle (výstavba a údržba elektroinštalácií, vytváranie káblových zväzkov, označovanie vodičov), |
| Aplikácia pokračovala. | ochrana proti mechanickému poškodeniu (oder, ohnutie a pod.), ochrana pred UV žiarením, ochrana pred procesmi starnutia, |
| Aplikácia pokračovala. 2 | ochrana proti chemickým látkam (voda a rôzne chemikálie), ochrana proti korózii |
| Symbol | YT-8156 |
Sada 10 kusov izolačných pások z PVC 12 mm x 10 m x 0,13 mm.
- Dielektrická pevnosť > 40 kV / mm.
- predĺženie > 125%.
- požiarna skúška <1s
- Skladovacia teplota +10 ~ +40 st.
- prevádzková teplota +5 ~ +50 st.
- gumové lepidlo najvyššej kvality
- spĺňa požiadavky normy EN60454-3-1-1/F-PVC/60/R-Tp.
Prečo používať elektroizolačné pásky YATO:
- ochrana proti skratu a prepätiu v elektrickej inštalácii
- Ochrana proti požiaru
- ochrana života a zdravia
- zabránenie poškodeniu zariadení pripojených k sieti
- Vyhnite sa nákladom na lokalizáciu a odstránenie porúch
- vyhnutie sa potrebe odstraňovania omietky
- pohodlie a komfort pri práci
- úspora času
Použitie:
Používa sa najmä na elektroinštalačné práce v stavebníctve a automobilovom priemysle vrátane: zhotovovania a údržby elektrických inštalácií - vytvárania káblových zväzkov - označovania vodičov
Ochranné funkcie:
- proti mechanickému poškodeniu (oderu, ohybu atď.) - proti
- fyzikálnym vplyvom (UV žiarenie, procesy starnutia)
- chemickým (voda a rôzne chemikálie)
- korózii
- ohňovzdornosť
Vrátane až 5 farieb:
- 2 ks x červená
- 2ks x modrá
- 2ks x biela
- 2ks x čierna
- 2 ks x žltozelená.